Dom ProduktySurowce medyczne

hair regrowth powder

Orzecznictwo
dobra jakość Surowiec farmaceutyczny na sprzedaż
dobra jakość Surowiec farmaceutyczny na sprzedaż
Im Online Czat teraz

proszek do odrastania włosów

Hormony steroidowe Proszek do regeneracji włosów 98319-26-7, Finasteryd dla męskich hormonów płciowych

  • Hormony steroidowe Proszek do regeneracji włosów 98319-26-7, Finasteryd dla męskich hormonów płciowych
Szczegóły Produktu:
Hormony steroidowe Medycyna Surowiec finasterydowy dla męskich hormonów płciowych Propecia Odrastanie włosów


Opis

Finasteryd, sprzedawany pod markami Proscar i Propecia, to między innymi lek stosowany w leczeniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (powiększenie gruczołu krokowego) i łysienia typu męskiego. Jest to inhibitor 5α-reduktazy typu II i typu III; 5α - reduktaza, enzym, przekształca testosteron w dihydrotestosteron (DHT).

Zastosowania medyczne

1. Powiększenie prostaty

Lekarze czasami używają finasterydu do leczenia BPH, nieoficjalnie zwanego rozszerzoną prostatą. Finasteryd może poprawić objawy związane z BPH, takie jak trudności z oddawaniem moczu, wstawanie w nocy w celu oddania moczu, wahanie na początku oddawania moczu i zmniejszenie przepływu moczu. Zapewnia mniej łagodzenia objawów niż leki blokujące receptory alfa-1, takie jak tamsulozyna, a leczenie objawowe przebiega wolniej w początkowej fazie (do ustalenia terapeutycznych wyników leczenia może być konieczne 6 lub więcej miesięcy leczenia finasterydem). Objawowe korzyści występują głównie u osób z gruczołu krokowego> 40 cm3. W długoterminowych badaniach finasteryd, ale nie inhibitory alfa-1, zmniejszają ryzyko ostrej retencji moczu (-57% po 4 latach) i konieczności operacji (-54% po 4 latach). Jeśli lek zostanie przerwany, wszelkie korzyści terapeutyczne zostaną odwrócone w ciągu około 6-8 miesięcy.

2. Wzór łysienia

Finasteryd jest czasem stosowany w leczeniu łysienia (łysienia androgenowego) wyłącznie u mężczyzn. Leczenie spowalnia dalsze wypadanie włosów i zapewnia około 30% poprawę wypadania włosów po sześciu miesiącach leczenia, a skuteczność zwykle utrzymuje się tak długo, jak długo lek jest przyjmowany, chociaż czasami utrata włosów jest spowalniana w nieskończoność po wycofaniu. Finasteryd został również przetestowany pod kątem wypadania włosów u kobiet; wyniki nie były lepsze niż placebo.

3. Nadmierny wzrost włosów

Dowiedziono, że finasteryd jest skuteczny w leczeniu nadmiernego owłosienia (nadmiernego owłosienia na twarzy i / lub ciele) u kobiet. W badaniu z udziałem 89 kobiet z hiperandrogenizmem z powodu uporczywego zespołu adrenarchego, finasteryd spowodował 93% zmniejszenie hirsutyzmu twarzy i 73% zmniejszenie hirsutyzmu po 2 latach leczenia. Inne badania z zastosowaniem finasterydu na hirsutyzm również wykazały, że jest on wyraźnie skuteczny.

4. Kobiety-transseksualiści

Finasteryd jest czasem stosowany w hormonalnej terapii zastępczej u kobiet transpłciowych ze względu na jego właściwości antyandrogenne, w połączeniu z formą estrogenu. Jednakże przeprowadzono niewiele badań klinicznych dotyczących stosowania finasterydu w tym celu, a dowody skuteczności są ograniczone. Ponadto zaleca się zachowanie ostrożności podczas przepisywania finasterydu kobietom transseksualnym, ponieważ finasteryd może być związany z działaniami niepożądanymi, takimi jak depresja, lęk i myśli samobójcze, objawy występujące szczególnie w populacji osób transpłciowych iu innych osób już wysokiego ryzyka.

Specyfikacja

Testuj przedmioty Specyfikacja Wyniki testu
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Białawy krystaliczny proszek
Dokładny obrót -56 ° ~ -60 ° -58,2 °
Identyfikacja IR Dopasowane do działającego standardu Zgodny
HPLC
Rozpuszczalność Dobrze rozpuszczalny w chloroformie i alkoholu;
Bardzo słabo rozpuszczalny w wodzie
Odpowiadać
Metale ciężkie ≤10 ppm <10 ppm
woda ≤ 0,3% 0,22%
Pozostałość po rozpaleniu ≤0,1% 0,05%
Materiał względny Maksymalne zanieczyszczenia ≤ 0,5% 0,36%
Całkowite zanieczyszczenia ≤ 1,0% 0,52%
Analiza 98,5 ~ 101,0% 99,59%
Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem Enterprise

Finasteryd Odrastanie włosów Proszek Medycyna Surowiec 98319-26-7 Do hiperplazji prostaty

  • Finasteryd Odrastanie włosów Proszek Medycyna Surowiec 98319-26-7 Do hiperplazji prostaty
Szczegóły Produktu:
Finasteryd Medycyna Surowiec W przypadku rozrostu gruczołu krokowego wypadanie włosów u mężczyzn 98319-26-7


Opis

Finasteryd jest związkiem 4-azotypowym, który jest specyficznym inhibitorem wewnątrzkomórkowego enzymu - II typu 5a - reduktazy w procesie metabolizmu testosteronu. Łagodny przerost gruczołu krokowego lub przerost prostaty zależy od konwersji testosteronu w dihydrotestosteron w prostacie.

Ten lek może skutecznie zmniejszyć krew i dihydrotestosteron w gruczole krokowym. Receptor androgenny nie wykazuje powinowactwa do receptora androgenowego. Finasteryd należy do inhibitorów 5-alfa-reduktazy, mechanizm polega na jego działaniu hormonalnym, hamowaniu testosteronu na dihydrotestosteron (DHT), zwiększeniu skurczu i poprawie objawów prostaty i szybkości przepływu moczu, zapobiegania łagodnemu rozrostowi gruczołu krokowego (BPH).

Funkcjonować

Ten lek w długoterminowej skuteczności i bezpieczeństwie (PLESS), w badaniu objawów umiarkowanej lub ciężkiej hiperplazji prostaty, 3016 pacjentów z rozrostem prostaty leczonych tym lekiem jest 4 lata odpowiednie usuwanie (interwencja chirurgiczna), układ moczowy, takie jak przezcewkowej resekcji gruczołu krokowego i innej resekcji prostaty, lub potrzeby wprowadzenia cewnika, dokonuje się oceny ostrego zatrzymania moczu.W tym podwójnie ślepym, randomizowanym, kontrolowanym placebo, wieloośrodkowym badaniu, leczenie tym lekiem do dyspozycji ryzyko układu moczowego zostało zmniejszone o 51%, ze znacznym i utrzymującym się kurczeniem objętości prostaty, a ciągły maksymalny przepływ moczu wzrósł i objawy się poprawiły.

Efekty farmakologiczne

Finasteryd to 4 - związki azotu hormonów steroidowych, specyficznych inhibitorów alfa-reduktorów typu Ⅱ 5, hamowanie obwodowego testosteronu w dihydrotestosteron (DHT), redukcja krwi i gruczołu krokowego, skóry itp. W poziomach DHT w organizacji. Wzrost i rozwój prostata i łagodny rozrost zależą od DHT, finasterydu poprzez obniżenie poziomu krwi i DHT w tkance gruczołu krokowego i zahamowanie przerostu prostaty oraz poprawę pokrewnych objawów klinicznych łagodnego rozrostu gruczołu krokowego.

Wskazania

Stosowany w leczeniu rozrostu gruczołu krokowego.

Dotyczy osób

Pacjenci z BPH z powiększeniem prostaty i objawami dolnych dróg moczowych.

Pacjenci z większą objętością gruczołu krokowego (40 ml) i / lub poziomem PSA w surowicy (PSA niż 1,4ng / ml) mieli lepsze wyniki

Specyfikacja

Testuj przedmioty Specyfikacja Wyniki testu
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Białawy krystaliczny proszek
Dokładny obrót -56 ° ~ -60 ° -58,2 °
Identyfikacja IR Dopasowane do działającego standardu Zgodny
HPLC
Rozpuszczalność Dobrze rozpuszczalny w chloroformie i alkoholu;
Bardzo słabo rozpuszczalny w wodzie
Odpowiadać
Metale ciężkie ≤10 ppm <10 ppm
woda ≤ 0,3% 0,22%
Pozostałość po rozpaleniu ≤0,1% 0,05%
Materiał względny Maksymalne zanieczyszczenia ≤ 0,5% 0,36%
Całkowite zanieczyszczenia ≤ 1,0% 0,52%
Analiza 98,5 ~ 101,0% 99,59%
Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem Enterprise

98319-26-7 Hair Regrowth Powder Finasteride For Transgender Women Excessive Hair Growth

  • 98319-26-7 Hair Regrowth Powder Finasteride For Transgender Women Excessive Hair Growth
Szczegóły Produktu:
Finasteride Medicine Finasteride Surowiec dla kobiet transpłciowych Nadmierny wzrost włosów


Opis

Finasteryd, znany również jako 17β- ( N -tert-butylokarbamoil) - 4 aza - 5α - androst - 1 - en - 3 - jeden, jest syntetycznym androstanem i 4 - azasteroidem. Jest to analog hormonów steroidowych, takich jak testosteron i DHT.

Finasteryd jest związkiem lipofilowym.

Społeczeństwo i kultura

Agencja ds. Żywności i Leków zaleca odstawienie krwi lub osocza na co najmniej jeden miesiąc po przyjęciu ostatniej dawki finasterydu.

Harold Bornstein, osobisty lekarz Donalda Trumpa, stwierdził, że Trump bierze finasteryd w celu promowania wzrostu włosów.

lekkoatletyka

W latach 2005-2009 Światowa Agencja Antydopingowa zakazała stosowania finasterydu, ponieważ odkryto, że lek można stosować do maskowania nadużywania sterydów. Został on usunięty z listy 1 stycznia 2009 r., Po udoskonaleniu metod testowania uczynił zakaz zbędnym. Sportowcy, którzy używali finasterydu i zostali wykluczeni z międzynarodowych zawodów, to m.in. Skeleton Racer Zach Lund, bobsledder Sebastien Gattuso, piłkarz Romário i bramkarz hokeja na lodzie José Théodore.

Nazwy marek

Nazwy leków obejmują Propecię, sprzedawaną na łysienie typu męskiego (MPB) i Proscar, w łagodnym rozroście gruczołu krokowego (BPH); oba są produktami Merck & Co. Jest 1 mg finasterydu w Propecii i 5 mg w Proscar. Patent Merck dotyczący finasterydu na leczenie BPH wygasł 19 czerwca 2006 r. Firma Merck otrzymała oddzielny patent na zastosowanie finasterydu w leczeniu MPB. Ten patent wygasł w listopadzie 2013 r.

Spór

Mężczyźni w USA i Kanadzie zaniepokojeni utrzymującymi się skutkami ubocznymi seksualności "ukuł ​​frazę" syndrom po finasteryd ", który według nich charakteryzuje się skutkami ubocznymi na tle seksualnym, neurologicznym, hormonalnym i psychicznym, które mogą utrzymywać się u mężczyzn, którzy przyjmowali finasteryd na wypadanie włosów lub powiększona prostata ". W 2012 r. Utworzono grupę popierającą zdrowie zwaną Fundacją syndromu post-finasterydowego, której głównym celem było znalezienie lekarstwa na zgłaszany zespół i drugi cel zwiększania świadomości. Zgodnie ze złożonym przez spółkę sprawozdaniem finansowym za 1Q2016, Merck jest stroną pozwaną w 1.385 sprawach dotyczących odpowiedzialności za produkt, które zostały złożone przez klientów, którzy twierdzą, że doświadczyli trwałych skutków ubocznych seksualnych po zaprzestaniu leczenia finasterydem.

Stosowanie

Seksualna dysfunkcja

Nie jest jasne, czy finasteryd powoduje długotrwałe zaburzenia seksualne u niektórych mężczyzn po zaprzestaniu leczenia farmakologicznego. Istnieją doniesienia o utrzymującym się spadku popędu płciowego lub zaburzeń erekcji po zaprzestaniu stosowania leku, a FDA zaktualizowała etykietę, aby poinformować ludzi o tych doniesieniach. W przeglądzie z 2010 r. Znaleziono umiarkowane dowody potwierdzające, że finasteryd zwiększa ryzyko zaburzeń seksualnych, ale nie oznacza, że ​​ludzie przestali go używać z powodu seksualnych skutków ubocznych.

Kiedy finasteryd został pierwotnie zatwierdzony do utraty włosów w 1997 r., Opinia zatwierdzająca FDA podała, że ​​jest dobrze tolerowana, a najczęstsze działania niepożądane są związane z funkcjonowaniem seksualnym. U wielu osób te działania niepożądane ustępują, jeśli lek jest zatrzymany i czasami ustępuje, nawet jeśli lek jest kontynuowany. Ponadto stwierdzają, że "kwestionariusz dotyczący funkcjonowania seksualnego wydaje się być wrażliwym odzwierciedleniem zakłóceń w funkcjonowaniu seksualnym".

Metaanaliza i systematyczny przegląd wykazały, że dysfunkcja seksualna, w tym zaburzenia erekcji, utrata libido i zmniejszony ejakulat, może wystąpić u 3,4 do 15,8% mężczyzn leczonych finasterydem lub dutasterydem. Jest to związane z niższą jakością życia i może powodować stres w relacjach. Istnieje również związek z obniżonym pożądaniem seksualnym. Donoszono, że u niektórych mężczyzn niepożądane działania niepożądane mogą się utrzymywać nawet po odstawieniu finasterydu lub dutasterydu.

Specyfikacja

Testuj przedmioty Specyfikacja Wyniki testu
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Białawy krystaliczny proszek
Dokładny obrót -56 ° ~ -60 ° -58,2 °
Identyfikacja IR Dopasowane do działającego standardu Zgodny
HPLC
Rozpuszczalność Dobrze rozpuszczalny w chloroformie i alkoholu;
Bardzo słabo rozpuszczalny w wodzie
Odpowiadać
Metale ciężkie ≤10 ppm <10 ppm
woda ≤ 0,3% 0,22%
Pozostałość po rozpaleniu ≤0,1% 0,05%
Materiał względny Maksymalne zanieczyszczenia ≤ 0,5% 0,36%
Całkowite zanieczyszczenia ≤ 1,0% 0,52%
Analiza 98,5 ~ 101,0% 99,59%
Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem Enterprise

File not found.

  • File not found.
Szczegóły Produktu:
Doustne Finasteride Proscar Surowce farmaceutyczne do leczenia choroby prostaty Hairloss

Opis

Propecia (finasteryd) stosuje się w leczeniu łysienia typu męskiego (łysienie androgeniczne) u mężczyzn. Używanie doustne zmniejsza ogólnoustrojowo poziomy DHT, co może niekorzystnie wpływać na trening i popęd seksualny.

Jest również stosowany w połączeniu z doksazosyną w leczeniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH). ] Finasteryd jest doustnie aktywnym inhibitorem 5-alfa reduktazy testosteronu typu II, hamującym enzym przekształcający testosteron w dihydrotestosteron (DHT).

Miejscowo (na samej skórze głowy) ma to pewien wpływ na minimalizowanie dalszej utraty włosów. W połączeniu z Nizoral i spironolaktonem (który, jak przy okazji, śmierdzi okropnie), może on umiarkowanie odwrócić stratę.

Do użytku w cyklach z testosteronem, nie sądzę, że to wcale nie jest złe. Po prostu nie chce mniej DHT niż normalnie. Wraz ze wzrostem ilości testosteronu w układzie wzrasta ilość finasterydu potrzebna do utrzymania poziomów w normie. Uważam, że rozsądne jest 5 mg / dzień na poziomie gramu na tydzień, a proporcjonalnie mniej przy niższych dawkach testosteronu.

Aplikacje

Propecia (finasteryd) stosuje się w leczeniu łysienia typu męskiego (łysienie androgeniczne) u mężczyzn. Miejscowo (na samej skórze głowy) ma to pewien wpływ na minimalizowanie dalszej utraty włosów. W połączeniu z Nizoral i spironolaktonem (który, jak przy okazji, śmierdzi okropnie), może on umiarkowanie odwrócić stratę.

Używany najpierw do leczenia choroby gruczołu krokowego. Badania kliniczne sugerują, że z finasterydem w dawce 1 mg / dobę, ciągłe podawanie doustne przez 3 miesiące lub nieznacznie długie może mieć wzrost włosów, po ciągłym leczeniu 1 rok wzrostu włosa do 48%, i może nadal spaść, zabierając organizację włosów 2 lata włosów stopa wzrostu osiągnęła 66% ~ 83%.

Specyfikacja

Testuj przedmioty Specyfikacja Wyniki testu
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Off - biały krystaliczny proszek
Dokładny obrót -56 ° ~ -60 ° -58,2 °
Identyfikacja IR Dopasowane do działającego standardu Zgodny
HPLC
Rozpuszczalność Dobrze rozpuszczalny w chloroformie i alkoholu; Bardzo słabo rozpuszczalny w wodzie Odpowiadać
Metale ciężkie ≤10 ppm <10 ppm
woda ≤ 0,3% 0,22%
Pozostałość po rozpaleniu ≤0,1% 0,05%
Materiał względny Maksymalne zanieczyszczenia ≤0,5% 0,36%
Całkowite zanieczyszczenia ≤1,0% 0,52%
Analiza 98,5 ~ 101,0% 99,68%
Wniosek Specyfikacja jest zgodna z USP29

53-43-0 Proszek do odrastania włosów Dhea Dehydroepiandrosteron Zwiększanie produkcji endogennej

  • 53-43-0 Proszek do odrastania włosów Dhea Dehydroepiandrosteron Zwiększanie produkcji endogennej
Szczegóły Produktu:
Androgen Pharmaceutical Raw Materials Dehydroepiandrosteron Zwiększenie endogennej produkcji

Opis

Dehydroepiandrosteron (DHEA), znany również jako androstenolon, jest endogennym hormonem steroidowym. Jest to jeden z najobficiej występujących krążących steroidów u ludzi, u których jest wytwarzany w nadnerczach, gruczołach i mózgu, gdzie działa jako pośredni metabolizm w biosyntezie steroidów płciowych androgenów i estrogenu. Jednak DHEA ma także różne potencjalne efekty biologiczne, wiążąc się z szeregiem receptorów jądrowych i powierzchniowych komórek i działając jako neurosteroid i neurotrofina.

Funkcja biologiczna

1. Jako androgen

DHEA i inne androgeny nadnerczy, takie jak androstenodion, chociaż stosunkowo słabe androgeny, są odpowiedzialne za androgenne działanie adrenarche, takie jak wczesne owłosienie łonowe i pachowe, zapach ciała dla dorosłych, zwiększona oleistość włosów i skóry oraz łagodny trądzik. Kobiety z całkowitym zespołem niewrażliwości na androgeny (CAIS), które mają niefunkcjonalny receptor androgenowy (AR) i są odporne na androgenne działanie DHEA i innych androgenów, mają nieobecne lub tylko rzadkie / skąpe włosy łonowe i pachowe oraz ogólne włosy na ciele , demonstrując rolę DHEA, testosteronu i innych androgenów w rozwoju owłosienia na ciele zarówno na poziomie adrenarche, jak i pubarche.

2. Jako neurosteroid

Jako neurosteroid i neurotrofina, DHEA ma ważne działanie w ośrodkowym układzie nerwowym.

Metabolizm

DHEA przekształca się w DHEA - S przez siarczanowanie w pozycji C3β za pośrednictwem enzymów sulfotransferaz SULT2A1 i w mniejszym stopniu SULT1E1. Występuje to naturalnie w korze nadnerczy i podczas metabolizmu pierwszego przejścia w wątrobie i jelitach, gdy egzogenny DHEA jest podawany doustnie. Poziomy DHEA - S w krążeniu są około 250 do 300 razy większe od DHEA. Z kolei DHEA-S można przekształcić z powrotem w DHEA w tkankach obwodowych za pomocą steroidowej sulfatazy (STS).

Końcowy okres półtrwania DHEA jest krótki w ciągu zaledwie 15 do 30 minut. Natomiast końcowy okres półtrwania DHEA - S jest znacznie dłuższy, od 7 do 10 godzin. Ponieważ DHEA - S może zostać przekształcony z powrotem w DHEA, służy jako rezerwuar krążenia dla DHEA, wydłużając tym samym czas działania DHEA.

Metabolity DHEA obejmują DHEA-S, 7a-hydroksy-DHEA, 7β-hydroksy-DHEA, 7-keto-DHEA, 7a-hydroksyepiandrosteron i 7β-hydroksyepiandrosteron, jak również androstenediol i androstenodion.

Katalogi produktów

Fermentacja (materiały wyjściowe i półprodukty) Synteza chemiczna (półprodukty)
4-androstenodion (4 - AD) Dehydroepiandrosteron (DHEA)
1,4-androstadienedion (ADD) Epiandrosteron
9a - hydroksy - 4 - androstenodion (9-OH-4-AD) Androstanolon
21 - hydroksy - 20 - metylopregn - 4 - ene - 3 - jeden (Bisnoralcohol, BA) Mestanolon
Sitolakton (δ-Lakton) 17a-hydroksyprogesteron
11 a, 17a - dihydroksyprogesteron 19-nor-4-androstenedione
11 a - hydroksy Canrenone Methylldienedione (Estra -4,9-dien-3,17-dion)
3b, 7a, 15a - trihydroksyandrost - 5 - ene - 17 - jeden Tertraene Acetate (3TR)
Tertraene 21 - Methyl (5ST)
Synteza chemiczna (API) Canrenone
Spironolakton Estrone
Stanozolol
Progesteron Synteza chemiczna (API)
Estradiol i estry Testosteron i estry
Estriol Nandrolon i estry
Altrenogest Boldenone i estry
Trenbolon i estry
Metenolon i estry

2426-02-0 Proszek do odrastania włosów 3,4,5,6, - bezwodnik terowodoroftalowy TMMA

  • 2426-02-0 Proszek do odrastania włosów 3,4,5,6, - bezwodnik terowodoroftalowy TMMA
Szczegóły Produktu:
TMMA Medicine Raw Material do nienasyconych żywic poliestrowych i utwardzaczy z żywic epoksydowych 2426-02-0


Opis

Mamy wielu chemików w zarządzaniu średnim z różnymi chemikaliami organicznymi, leczniczymi, materiałami OLED, materiałami i doświadczeniem Nono, Wielu z nich zostało przeszkolonych za granicą. Dzięki temu zespołowi mamy możliwość wspierania wszelkiego rodzaju projektów chemicznych.

Mamy bogate doświadczenie w eksporcie do Europy, Stanów Zjednoczonych i innych krajów przez wiele lat. Nasi spedytorzy mają sprawną odprawę celną w krajach takich jak Europa i Stany Zjednoczone. Kiedy zamawiasz w naszej firmie, natychmiast prześlemy pocztą e-mail informacje o przesyłce i aktualizacji. Dodatkowo możemy również zorganizować usługę door to door dostarczanie do Twojego biura lub fabryki bezpośrednio przez naszych spedytorów.

Stosowanie

Produkt ten jest stosowany głównie w środkach owadobójczych, półproduktów pestycydów z lipidami chryzantem, nienasyconych żywicach poliestrowych, utwardzaczach żywic epoksydowych i plastyfikatorach.

Specyfikacja

Wygląd Żółte, łuszczące się ciało stałe
Czystość ≥ 98,0%

Uszczelka

25 kg / worek, 500 kg / worek

Przechowywanie

Produkt powinien być szczelny, chroniony przed słońcem, przed wilgocią i z dala od het. Okres przechowywania wynosi jeden rok.

Nazwa produktu
3,4,5,6, bezwodnik tetrahydroftowy (TMMA)
Nr CAS: 2426-02-0
Formuła molekularna
Wzór chemiczny: C8H8O3
Formuła strukturalna:
Waga molekularna: 152,15
Wskaźniki techniczne
Żółte łukowate ciało stałe, ≧ 96,0%
Posługiwać się
Produkt ten jest stosowany głównie w środkach owadobójczych, półproduktów pestycydów z lipidami chryzantem, nienasyconych żywicach poliestrowych, utwardzaczach żywic epoksydowych i plastyfikatorach.
Uszczelka
25 kg / worek
Przechowywanie
Produkt powinien być szczelny, chroniony przed słońcem, wilgocią i ciepłem. Okres przechowywania wynosi jeden rok.

Główna zaleta

Możemy zapewnić naszym klientom opłacalne usługi pakowania, od badań, rozwoju, produkcji, eksportu i tak dalej.
Potężna siła badawczo-rozwojowa pozwala naszej technologii na wiodącym poziomie, na zawsze, aby zapewnić klientom lepszą obsługę.
Posiadamy certyfikat ISO i SGS, który pozwala klientom być bardziej zadowolonym i spokojnym.
Ponad 10 lat doświadczenia w eksporcie, możemy zapewnić klientom bardziej profesjonalną obsługę.
Mieszaj i różne produkty w JEDNYM PCL, zwiększ efektywność pracy dla klientów.
Z siedzibą w Szanghaju, Szanghaj jest jednym z największych portów na świecie, wygodne dla niestandardowych zapewniają usługi logistyczne.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd

Tel: 86-21-20935130

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)