Dom ProduktySurowce medyczne

pharma grade steroids

Orzecznictwo
dobra jakość Surowiec farmaceutyczny na sprzedaż
dobra jakość Surowiec farmaceutyczny na sprzedaż
Im Online Czat teraz

sterydy klasy farmaceutycznej

98319-26-7 Finasteryd, Pharma klasy sterydów dla kobiet transpłciowych Nadmierny wzrost włosów

  • 98319-26-7 Finasteryd, Pharma klasy sterydów dla kobiet transpłciowych Nadmierny wzrost włosów
Szczegóły Produktu:
Finasteride Medicine Finasteride Surowiec dla kobiet transpłciowych Nadmierny wzrost włosów


Opis

Finasteryd, znany również jako 17β- ( N -tert-butylokarbamoil) - 4 aza - 5α - androst - 1 - en - 3 - jeden, jest syntetycznym androstanem i 4 - azasteroidem. Jest to analog hormonów steroidowych, takich jak testosteron i DHT.

Finasteryd jest związkiem lipofilowym.

Społeczeństwo i kultura

Agencja ds. Żywności i Leków zaleca odstawienie krwi lub osocza na co najmniej jeden miesiąc po przyjęciu ostatniej dawki finasterydu.

Harold Bornstein, osobisty lekarz Donalda Trumpa, stwierdził, że Trump bierze finasteryd w celu promowania wzrostu włosów.

lekkoatletyka

W latach 2005-2009 Światowa Agencja Antydopingowa zakazała stosowania finasterydu, ponieważ odkryto, że lek można stosować do maskowania nadużywania sterydów. Został on usunięty z listy 1 stycznia 2009 r., Po udoskonaleniu metod testowania uczynił zakaz zbędnym. Sportowcy, którzy używali finasterydu i zostali wykluczeni z międzynarodowych zawodów, to m.in. Skeleton Racer Zach Lund, bobsledder Sebastien Gattuso, piłkarz Romário i bramkarz hokeja na lodzie José Théodore.

Nazwy marek

Nazwy leków obejmują Propecię, sprzedawaną na łysienie typu męskiego (MPB) i Proscar, w łagodnym rozroście gruczołu krokowego (BPH); oba są produktami Merck & Co. Jest 1 mg finasterydu w Propecii i 5 mg w Proscar. Patent Merck dotyczący finasterydu na leczenie BPH wygasł 19 czerwca 2006 r. Firma Merck otrzymała oddzielny patent na zastosowanie finasterydu w leczeniu MPB. Ten patent wygasł w listopadzie 2013 r.

Spór

Mężczyźni w USA i Kanadzie zaniepokojeni utrzymującymi się skutkami ubocznymi seksualności "ukuł ​​frazę" syndrom po finasteryd ", który według nich charakteryzuje się skutkami ubocznymi na tle seksualnym, neurologicznym, hormonalnym i psychicznym, które mogą utrzymywać się u mężczyzn, którzy przyjmowali finasteryd na wypadanie włosów lub powiększona prostata ". W 2012 r. Utworzono grupę popierającą zdrowie zwaną Fundacją syndromu post-finasterydowego, której głównym celem było znalezienie lekarstwa na zgłaszany zespół i drugi cel zwiększania świadomości. Zgodnie ze złożonym przez spółkę sprawozdaniem finansowym za 1Q2016, Merck jest stroną pozwaną w 1.385 sprawach dotyczących odpowiedzialności za produkt, które zostały złożone przez klientów, którzy twierdzą, że doświadczyli trwałych skutków ubocznych seksualnych po zaprzestaniu leczenia finasterydem.

Stosowanie

Seksualna dysfunkcja

Nie jest jasne, czy finasteryd powoduje długotrwałe zaburzenia seksualne u niektórych mężczyzn po zaprzestaniu leczenia farmakologicznego. Istnieją doniesienia o utrzymującym się spadku popędu płciowego lub zaburzeń erekcji po zaprzestaniu stosowania leku, a FDA zaktualizowała etykietę, aby poinformować ludzi o tych doniesieniach. W przeglądzie z 2010 r. Znaleziono umiarkowane dowody potwierdzające, że finasteryd zwiększa ryzyko zaburzeń seksualnych, ale nie oznacza, że ​​ludzie przestali go używać z powodu seksualnych skutków ubocznych.

Kiedy finasteryd został pierwotnie zatwierdzony do utraty włosów w 1997 r., Opinia zatwierdzająca FDA podała, że ​​jest dobrze tolerowana, a najczęstsze działania niepożądane są związane z funkcjonowaniem seksualnym. U wielu osób te działania niepożądane ustępują, jeśli lek jest zatrzymany i czasami ustępuje, nawet jeśli lek jest kontynuowany. Ponadto stwierdzają, że "kwestionariusz dotyczący funkcjonowania seksualnego wydaje się być wrażliwym odzwierciedleniem zakłóceń w funkcjonowaniu seksualnym".

Metaanaliza i systematyczny przegląd wykazały, że dysfunkcja seksualna, w tym zaburzenia erekcji, utrata libido i zmniejszony ejakulat, może wystąpić u 3,4 do 15,8% mężczyzn leczonych finasterydem lub dutasterydem. Jest to związane z niższą jakością życia i może powodować stres w relacjach. Istnieje również związek z obniżonym pożądaniem seksualnym. Donoszono, że u niektórych mężczyzn niepożądane działania niepożądane mogą się utrzymywać nawet po odstawieniu finasterydu lub dutasterydu.

Specyfikacja

Testuj przedmioty Specyfikacja Wyniki testu
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Białawy krystaliczny proszek
Dokładny obrót -56 ° ~ -60 ° -58,2 °
Identyfikacja IR Dopasowane do działającego standardu Zgodny
HPLC
Rozpuszczalność Dobrze rozpuszczalny w chloroformie i alkoholu;
Bardzo słabo rozpuszczalny w wodzie
Odpowiadać
Metale ciężkie ≤10 ppm <10 ppm
woda ≤ 0,3% 0,22%
Pozostałość po rozpaleniu ≤0,1% 0,05%
Materiał względny Maksymalne zanieczyszczenia ≤ 0,5% 0,36%
Całkowite zanieczyszczenia ≤ 1,0% 0,52%
Analiza 98,5 ~ 101,0% 99,59%
Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem Enterprise

Białe stałe HHPA 85-42-7 Sterydy klasy farmaceutycznej, bezwodnik sześciowodoroftalowy

  • Białe stałe HHPA 85-42-7 Sterydy klasy farmaceutycznej, bezwodnik sześciowodoroftalowy
Szczegóły Produktu:
HHPA Medicine Raw Hexahydrofthalic anhy do farb i epoksydowych środków utwardzających 85-42-7


Opis

Mamy bogate doświadczenie w eksporcie do Europy, Stanów Zjednoczonych i innych krajów przez wiele lat. Nasi spedytorzy mają sprawną odprawę celną w krajach takich jak Europa i Stany Zjednoczone. Kiedy zamawiasz w naszej firmie, natychmiast prześlemy pocztą e-mail informacje o przesyłce i aktualizacji. Dodatkowo możemy również zorganizować usługę door to door dostarczanie do Twojego biura lub fabryki bezpośrednio przez naszych spedytorów.

Inna nazwa

WÓZEK CYKLOHEKSANOWY-1,2-Dikarboksylowego; ANHYDRIDE CIS-HEXAHYROPHYTONICZNY; CIS-HHPA; KWAS ANTYDYDŁOWEGO KWASU HEKSAHYFOROWEGO; ANHYDRIDE HEXAHYROFOSFTOALICZNY; HHPA; (3aR, 7aS) -heksahydroizobenzofurano-1,3-dion; 1,3-izobenzofurandion, heksahydro-, cis-; Ester 2-cyjano-3-etoksy-2-proenowy-octowy; 3-izobenzofuranodion, heksahydro-, cis-1; dichlorek cis-cykloheksano-1,2-dikarboksylu; Heksahydro-2-benzofurano-1,3-dion; CIS-1,2-CYKLOHEKSANO-CYKANOWY ANHRYDRD (HHPA); 1,3-izobenzofurandion, heksahydro-, (3aR, 7aS) -rel-; WERSJA CIS-1,2-CYKLOHEKSANANOWECARBOKSYLICANOWA

Stosowanie

Głównie stosowane w farbach, utwardzaczach epoksydowych, żywicach poliestrowych, klejach, plastyfikatorach, półproduktach zapobiegających powstawaniu rdzy itp.

Specyfikacja

Wygląd: białe ciało stałe
Czystość ≥99,0%

Uszczelka

25 kg / worek, 500 kg / worek

Przechowywanie

Produkt powinien być szczelny, chroniony przed słońcem, przed wilgocią i z dala od het. Okres przechowywania wynosi jeden rok.

Nazwa produktu
Bezwodnik heksahydroftalowy (HHPA)
NR CAS: 85-42-7
Formuła molekularna
Wzór chemiczny: C8H10O3
Formuła strukturalna:
Waga molekularna: 154,17
Wskaźniki techniczne
Białe ciało stałe, ≧ 99,0%
Posługiwać się
Głównie stosowane w farbach, utwardzaczach epoksydowych, żywicach poliestrowych, klejach, plastyfikatorach, półproduktach zapobiegających powstawaniu rdzy itp.
Uszczelka
25 kg / baryłkę, 220 kg / baryłkę
Przechowywanie
Produkt powinien być szczelny, chroniony przed słońcem, przed wilgocią i z dala od het. Okres przechowywania wynosi jeden rok.

Główna zaleta

Możemy zapewnić naszym klientom opłacalne usługi pakowania, od badań, rozwoju, produkcji, eksportu i tak dalej.
Potężna siła badawczo-rozwojowa pozwala naszej technologii na wiodącym poziomie, na zawsze, aby zapewnić klientom lepszą obsługę.
Posiadamy certyfikat ISO i SGS, który pozwala klientom być bardziej zadowolonym i spokojnym.
Ponad 10 lat doświadczenia w eksporcie, możemy zapewnić klientom bardziej profesjonalną obsługę.
Mieszaj i różne produkty w JEDNYM PCL, zwiększ efektywność pracy dla klientów.
Z siedzibą w Szanghaju, Szanghaj jest jednym z największych portów na świecie, wygodne dla niestandardowych zapewniają usługi logistyczne.

62-44-2 Pharma Grade Steroids Low Toksyczność P Acetophenetidide / Phenacetin

  • 62-44-2 Pharma Grade Steroids Low Toksyczność P Acetophenetidide / Phenacetin
Szczegóły Produktu:
Niska toksyczność P Acetophenetidide / Phenacetin 62-44-2 na ból głowy Neuropathic Fever


Opis

Fenacetyna (lub acetofenetidin) jest lekiem przeciwbólowym i obniżającym gorączkę, który był powszechnie stosowany między wprowadzeniem leku w 1887 r. A zakazem z 1983 r. Nałożonym przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków.

Przeciwgorączkowy środek przeciwbólowy, stosowany w leczeniu gorączkowego bólu głowy, bólu neuropatycznego itp. Efekt łagodzenia ciepła jest silniejszy niż działanie przeciwbólowe. Intensywność leku jest porównywalna do intensywności działania aspiryny, która jest powolna i trwała oraz ma niską toksyczność. Badanie wykazało że ten produkt i jego metabolit, paracetamol, mają działanie pirolityczne. Z powodu inhibitorów enzymów może on nadal wykazywać wyraźny efekt cieplny, gdy nie przekształca się w acetaminofen.

Dlatego efekty pirolityczne produktów są nie tylko wytwarzane przez ich aktywny produkt paracetamol. Łagodne działanie przeciwbólowe fenacydyny trwa zwykle 3-4 godziny. Efekt synergistyczny kwasu salicylowego jest wzmocniony. Jest stosowany głównie w przeciwgorączkowym działaniu przeciwbólowym małe zwierzęta. Ten produkt jest również jednym z elementów tabletek APC.

Farmakokinetyka

Ten artykuł głównie w metabolizmie wątroby dla acetaminofenu, niewielka liczba deacelation i phenetidine w parach, po dalszym metabolizowaniu do amino chinonu może utlenić hemoglobiny do methemoglobiny, może pojawić się, gdy duża ilość purpurowych purpurowych, nawet ciężkich objawów hipoksji, szczególnie u dzieci.

Wskazania

Ten produkt jest używany głównie w celu złagodzenia ciepła i bólu i został zastąpiony przez acetaminofen, który jest stosowany tylko w niektórych preparatach złożonych.

Przeciwwskazanie

1. Wyłącz alergię na ten produkt, kobietę w ciąży i laktację;

2. Dezaktywuje funkcje wątroby i nerek;

3. Pacjenci z chorobami hemolitycznymi lub innymi chorobami związanymi z krwią są niepełnosprawni;

4. Starzy ludzie i dzieci powinny być ostrożni.

Specyfikacja

Nazwa produktu
Fenacetyna

Nr CAS
62-44-2
Pakowanie zewnętrzne

25 kg

Data produkcji
2016.05.07
Okres przydatności do spożycia
2019.05.05

Standard przyjęty

BP68

Elementy analizy

Specyfikacja

Wyniki

Opis

Powinien być zgodny z normą

Komnty

Identyfikacja

Pozytywny

Pozytywny

Temperatura topnienia

134ºC do 136,5ºC

134,5ºC do 136,5ºC

4-chloroacetanilid

BP1968

<3,5 ml / 0,6 g

P-fenetydyna

BP1968

Komnty

Popiół siarczanowy

≤0,1%

0,07%

Analiza

≥99%

99,1%
80
przez uss # 80

98%

Wniosek

Wykwalifikowany

Tadalafil Powder Pharma Grade Steroids, CAS 171596-29-5 Sex Powder Tadalafil

  • Tadalafil Powder Pharma Grade Steroids, CAS 171596-29-5 Sex Powder Tadalafil
Szczegóły Produktu:
Tadalafil Medycyna Surowiec do płucnego nadciśnienia tętniczego Inhibitor PDE5 C22H19N3O4

Opis

Tadalafil to selektywna fosfataza fosfodiesterazy 5 (PDE5) cyklicznego guanozyny (cGMP) i inhibitor odwracalny, gdy stymulacja seksualna prowadzi do częściowego uwalniania tlenku azotu, tadalafil hamuje PDE5, powoduje obniżenie poziomu cGMP w gąbce penisa, powodując relaksację mięśni gładkich, przepływ krwi do penisa, wywołują erekcję, taką jak stymulacja aseksualna.

Selektywność w porównaniu z innymi inhibitorami PDE5

Tadalafil, syldenafil i wardenafil działają poprzez hamowanie enzymu PDE5. Leki te hamują również inne enzymy PDE. Sildenafil i wardenafil hamują PDE6, enzym znajdujący się w oku, bardziej niż tadalafil. Niektórzy użytkownicy syldenafilu mają niebieskawy odcień i mają zwiększoną wrażliwość na światło z powodu hamowania PDE6. Syldenafil i wardenafil również hamują PDE1 bardziej niż tadalafil. PDE1 znajduje się w mózgu, sercu i mięśniach gładkich naczyń. Uważa się, że hamowanie PDE1 przez syldenafil i wardenafil prowadzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, uderzenia gorąca i tachykardii. Tadalafil hamuje PDE11 bardziej niż syldenafil lub wardenafil. PDE11 jest wyrażany w mięśniach szkieletowych, prostacie, wątrobie, nerkach, przysadce mózgowej i jądrach. Wpływ na organizm hamujący PDE11 nie jest znany.

Aplikacje

1. Podobnie jak jego poprzednik Viagra, Cialis stosuje się w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn.

2. Jednym z bardziej żenujących efektów ubocznych terapii po cyklu jest zmniejszenie libido spowodowane nagłym brakiem nadmiernego stężenia testosteronu w organizmie, często prowadzącego do zaburzeń erekcji. Jeśli nie możesz tego zrobić po cyklu, weź pigułkę.

3. Tadalafil jest surowcem cialis.

4. Cialis jest rodzajem męskiego leku wzmacniającego seks.

5. Cialis jest znacznie trwalszy od Viagry. Efekty można odczuć w dowolnym miejscu od 36-48 godzin.

6. Cialis działa wspomagając rozluźnienie naczyń krwionośnych i zwiększając przepływ krwi w penisie podczas podniecenia seksualnego, co powoduje poprawę erekcji

Chemia

Tadalafil jest pierścieniem 2,5-diketopiperazyny. Jest to także 1,2,3,4-tetrahydro - β - karbolina.

Tadalafil można zsyntetyzować wychodząc z estru metylowego (D) - tryptofanu i piperonalu w reakcji Picteta-Spenglera. Następnie następuje kondensacja z chlorkiem chloroacetylu i metyloaminą w celu dokończenia pierścienia diketopiperazynowego

Specyfikacja

Testuj przedmioty Specyfikacja Wyniki testu
Wygląd biały proszek Zgodne
Metoda badania Wysokociśnieniowa chromatografia cieczowa (HPLC) Zgodne
Temperatura topnienia 300 ℃ ~ 303 ℃ 301,5 ℃ -302,6 ℃
Strata przy suszeniu ≤0,5% 0,24%
Metale ciężkie (Pb) ≤20 ppm 7,5ppm
Pozostałość po rozpaleniu ≤0,1% 0,08%
Względna substancja ≤1,0% 0,145%
Oznaczenie (w stanie suchym) ≥ 98,5% 99,53%
Wniosek Produkt jest zgodny z USP 32

Proszek walsartanu Pharma Grade Steroids For Antihypertensive CAS 137862-53-4

  • Proszek walsartanu Pharma Grade Steroids For Antihypertensive CAS 137862-53-4
Szczegóły Produktu:
Proszek walsartanu Lek surowy do przeciwnadciśnieniowego CAS 137862-53-4

Opis

1. Walsartan (nazwa handlowa Diovan) jest antagonistą receptora angiotensyny II (powszechnie nazywanym ARB lub blokerem receptora angiotensyny), który jest selektywny dla receptora angiotensyny typu I (AT1). Walsartan stosuje się głównie w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi, zastoinowej niewydolności serca oraz w celu zwiększenia szans na dłuższe życie po ataku serca.

2. Walsartan stosuje się samodzielnie lub w połączeniu z innymi lekami w celu leczenia wysokiego ciśnienia krwi. Jest również stosowany w leczeniu niewydolności serca (schorzenia, w których serce nie jest w stanie pompować wystarczającej ilości krwi do reszty ciała) i poprawy przeżycia po ataku serca. Walsartan należy do klasy leków zwanych antagonistami receptora angiotensyny II. Działa poprzez blokowanie działania pewnych naturalnych substancji, które napinają naczynia krwionośne, umożliwiając przepływ krwi bardziej płynnie, a serce bardziej wydajnie pompuje.

3. Wysokie ciśnienie krwi jest częstym stanem i jeśli nie jest leczone, może spowodować uszkodzenie mózgu, serca, naczyń krwionośnych, nerek i innych części ciała. Uszkodzenie tych narządów może powodować choroby serca, zawał serca, niewydolność serca, udar, niewydolność nerek, utratę wzroku i inne problemy. Oprócz przyjmowania leków, zmiany w stylu życia pomogą również kontrolować ciśnienie krwi. Zmiany te obejmują spożywanie diety o niskiej zawartości tłuszczu i soli, utrzymywanie prawidłowej masy ciała, ćwiczenia przez co najmniej 30 minut przez większość dni, niepalenie i spożywanie alkoholu z umiarem.

Standard

USP EP BP CP

Podanie

1. Walsartan jest antagonistą receptora angiotensyny II. Walsartan zapobiega zwężeniu naczyń krwionośnych, co obniża ciśnienie krwi i poprawia przepływ krwi. Walsartan stosuje się w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi (nadciśnienia tętniczego) u dorosłych i dzieci w wieku co najmniej 6 lat. Walsartan stosuje się również u osób dorosłych w leczeniu niewydolności serca oraz w celu zmniejszenia ryzyka zgonu po zawale serca. Walsartan jest czasami podawany razem z innymi lekami stosowanymi do pomiaru ciśnienia krwi.
Walsartan może być również stosowany do celów nie wymienionych w tym przewodniku po lekach.

2. Walsartan stosuje się w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi i niewydolności serca. Jest również stosowany w celu zwiększenia szansy na dłuższe życie po zawale serca. U osób z niewydolnością serca może również zmniejszyć ryzyko konieczności udania się do szpitala z powodu niewydolności serca. Walsartan należy do grupy leków zwanych blokerami receptora angiotensyny (ARB). Działa poprzez rozluźnienie naczyń krwionośnych, dzięki czemu krew może łatwiej płynąć. Obniżenie wysokiego ciśnienia krwi pomaga zapobiegać udarom, atakom serca i problemom z nerkami.

3. Walsartan stosuje się w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi, zastoinowej niewydolności serca oraz w celu zmniejszenia śmierci u osób z dysfunkcją lewej komory serca po zawale serca. Istnieją sprzeczne dowody dotyczące leczenia osób z niewydolnością serca połączeniem angiotensyny Bloker receptorów, taki jak walsartan i inhibitor enzymu konwertującego angiotensynę, z dwoma głównymi badaniami klinicznymi (CHARM - dodatek i ValHeFt) wykazującymi zmniejszenie śmiertelności oraz dwoma innymi (VALIANT i ONTARGET), które nie przynoszą żadnych korzyści, a także więcej działań niepożądanych, w tym zawałów serca. U osób z cukrzycą typu II i wysokim ciśnieniem krwi lub albuminy w moczu, walsartan stosuje się w celu spowolnienia pogarszania się i rozwoju schyłkowej niewydolności nerek.

Specyfikacja

Pozycja Specyfikacja Wynik
Wygląd Biały do ​​prawie białego proszku biały proszek
Identyfikacja Absorpcja w podczerwieni: Widmo IR jest zgodne z widmem uzyskanym w referencji Zgodne
Czas retencji głównego piku na chromatogramie preparatu testowego odpowiada czasowi na chromatogramie preparatu standardowego uzyskanego w teście. Zgodne
Absorbancja NMT 0,02% Zgodne
woda NMT 2,0% 0,51%
Pozostałość po rozpaleniu NMT 0,1% 0,07%
Metale ciężkie NMT 0,001% Zgodny
Powiązane związki (HPLC) Związek A NMT 1,0% 0,59%
Związek B NMT 0,2% 0,04%
Związek C NMT 0,1% 0,05%
Każde inne indywidualne zanieczyszczenie NMT 0,1% (bez związku A) 0,07%
Całkowite zanieczyszczenia NMT 0,3% (bez związku A) 0,16%
Rozpuszczalniki resztkowe (GC) Octan etylu NMT 5000 ppm 305ppm
Dichlorometan NMT 600 ppm Nie wykryty
Metanol NMT 3000 ppm Nie wykryty
N, N-dimetyloformamid NMT 880PPM Nie wykryty
Test (HPLC) 98,0% ~ 102,0% 99,65%

IDBN Idebenone Pharma Grade sterydy dla poprawy funkcji mózgu Metabolism CAS 58186-27-9

  • IDBN Idebenone Pharma Grade sterydy dla poprawy funkcji mózgu Metabolism CAS 58186-27-9
Szczegóły Produktu:
IDBN Medycyna Surebna IDebN dla poprawy funkcji mózgu Metabolizm 58186-27-9


Opis

Chemia Idebenonu (IDBN) nazywa się 6 - (10 - hydroksy decyl) - 2, 3 - dimetoksymetylo - 5 - metylo - 1,4-benzochinon, który jest żółtym lub krystalicznym proszkiem i nie ma zapachu. Jest niezwykle trudno rozpuszczać się w wodzie, łatwo rozpuszczalny w chloroformie, metanolu lub bezwodnym etanolu, rozpuszczalny w octanie etylu, trudny do rozpuszczenia w n-heksanie. Jest to rodzaj inteligentnego leku promującego opracowanego przez firmę farmaceutyczną Takeda w Japonii w 1986 roku. Funkcja aktywacji liniowej jest aktywowana, co może poprawić funkcję mózgu i funkcjonowanie mózgu, poprawić wykorzystanie glukozy w mózgu i promować generowanie ATP. Może poprawić metabolizm neuroprzekaźnika serotoniny w mózgu, co ma silny wpływ na antyoksydanty i wymiatanie wolnych rodników.


Funkcjonować

1. Idebenon zwiększa czynnik wzrostu nerwów (NGF) w mózgu. Jest silnym przeciwutleniaczem i pozytywnie wpływa na chemię mózgu.

2. Idebenon może zwiększyć produkcję neurotransmiterów mózgu: serotoniny, dopaminy, adrenaliny i noradrenaniny.

3. Wykazano, że idebenon wspomaga przekazywanie informacji przez ciałko modzelowate, błonę oddzielającą prawe i lewe półkule mózgu. I był używany w leczeniu Alzheimera i zmniejszaniu obrażeń spowodowanych udarami.

Dane techniczne

Testuj przedmioty Dane techniczne Wynik
Aspekt Pomarańczowy żółty lub żółty, krystaliczny proszek. Pomarańczowo-żółty krystaliczny proszek
Rozpuszczalność Nierozpuszczalny w wodzie, bardzo dobrze rozpuszczalny w metanolu, chloroformie, łatwo rozpuszczalny w bezwodnym alkoholu i octanie etylu.
Zgodne
Identyfikacja 1. Przestrzegaj standardu
Zgodne
2. Przestrzegaj standardu
Zgodne
3. Widmo w podczerwieni
Zgodne
mi 458--486
461
Zakres topnienia 52-55 ℃ 54-55 ℃
Strata przy suszeniu ≤0,1%

0,03%

Pozostałość przy zapłonie ≤0,1%

0,02%

Metale ciężkie ≤10 ppm Zgodne
Zanieczyszczenia ≤ 0,8% 0,5%
Rozpuszczalniki pozostałości Heksan ≤0,029% Zgodne
Metanol ≤ 0,3% Zgodne
Toluen ≤0,089% Zgodne
Test (HPLC): ≥ 98,5%, substancja bezwodna 99,7%
Pakowanie i przechowywanie: Przechowywać w dobrze zamkniętym pojemniku.

Steroidy Valsartan Pharma dla tylnego zawału mięśnia sercowego

  • Steroidy Valsartan Pharma dla tylnego zawału mięśnia sercowego
Szczegóły Produktu:
Surowce do leczenia walsartanu w leczeniu nadciśnienia pierwotnego mięśnia sercowego

Opis

Walsartan jest lekiem przeciwnadciśnieniowym o działaniu antagonistycznym wobec receptora angiotensyny II, lek jest blokadą receptora angiotensyny Ⅱ typu 1 (AT1), poziomem angiotensyny Ⅱ w osoczu, stymuluje nie uszczelniające receptory AT2, przeciw działaniu receptora AT1 w tym samym czasie, a więc aby uzyskać rozszerzenie naczyń krwionośnych, efekt obniżenia ciśnienia krwi.

W Stanach Zjednoczonych walsartan jest lekiem stosowanym w leczeniu nadciśnienia tętniczego, zastoinowej niewydolności serca i zawału mięśnia sercowego.

Szwajcaria ciba - dobra produkcja badawczo-rozwojowa firmy generującej walsartan w 1995 r. I 1996 r., W celu uzyskania patentu w Stanach Zjednoczonych i Europie, aw lipcu 1996 r. Po raz pierwszy na rynku niemieckim, a następnie stopniowo w Europie , Ameryka, Japonia. Walsartan ma właściwości stabilnego niedociśnienia i małej toksyczności.

Zastosowania medyczne

Walsartan stosuje się w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi, zastoinowej niewydolności serca oraz w celu ograniczenia śmierci u osób z dysfunkcją lewej komory po zawale serca.

U osób z cukrzycą typu II i wysokim ciśnieniem krwi lub albuminy w moczu, walsartan stosuje się w celu spowolnienia pogarszania się i rozwoju schyłkowej niewydolności nerek.

Mechanizm akcji

Walsartan blokuje działania angiotensyny II, które obejmują zwężające się naczynia krwionośne i aktywację aldosteronu, w celu obniżenia ciśnienia krwi. Lek wiąże się z receptorami angiotensyny typu I (AT1), działając jako antagonista. Ten mechanizm działania różni się od leków hamujących ACE, które blokują konwersję angiotensyny I na angiotensynę II.

Ponieważ walsartan działa na receptor, może zapewnić pełniejszy antagonizm angiotensyny II, ponieważ angiotensyna II jest wytwarzana przez inne enzymy, jak również ACE. Ponadto, walsartan nie wpływa na metabolizm bradykininy, tak jak robią to inhibitory ACE.

Specyfikacja

Pozycja Specyfikacja Wynik
Wygląd Biały do ​​prawie białego proszku biały proszek
Identyfikacja Absorpcja w podczerwieni: Widmo IR jest zgodne z widmem uzyskanym w referencji Zgodne
Czas retencji głównego piku na chromatogramie preparatu testowego odpowiada czasowi na chromatogramie preparatu standardowego uzyskanego w teście. Zgodne
Absorbancja NMT 0,02% Zgodne
woda NMT 2,0% 0,51%
Pozostałość po rozpaleniu NMT 0,1% 0,07%
Metale ciężkie NMT 0,001% Zgodny
Powiązane związki (HPLC) Związek A NMT 1,0% 0,59%
Związek B NMT 0,2% 0,04%
Związek C NMT 0,1% 0,05%
Każde inne indywidualne zanieczyszczenie NMT 0,1% (bez związku A) 0,07%
Całkowite zanieczyszczenia NMT 0,3% (bez związku A) 0,16%
Rozpuszczalniki resztkowe (GC) Octan etylu NMT 5000 ppm 305ppm
Dichlorometan NMT 600 ppm Nie wykryty
Metanol NMT 3000 ppm Nie wykryty
N, N-dimetyloformamid NMT 880PPM Nie wykryty
Test (HPLC) 98,0% ~ 102,0% 99,65%

P Etoksyacetanilid Pharma Grade Steroids do łagodzenia gorączki / zmniejszania dawki CAS 62-44-2

  • P Etoksyacetanilid Pharma Grade Steroids do łagodzenia gorączki / zmniejszania dawki CAS 62-44-2
Szczegóły Produktu:
P Etoksyacetanilid Lekarstwo Surowiec do łagodzenia Fever / Reducing Drug CAS 62-44-2


Opis


Fenacetyna (fenacetyna lub acetofenetydyna), wzór chemiczny C10H13NO2, jest białym krystalicznym ciałem stałym w temperaturze pokojowej, temperatura topnienia 134 ℃ jest w wielu krajach zakazywana. Fenacidyna jest białym, błyszczącym kryształem płatkowym lub białym krystalicznym proszkiem. Temperatura topnienia 137-138 ° C, współczynnik załamania światła 1,571. Nierozpuszczalny w wodzie, słabo rozpuszczalny w eterze, słabo rozpuszczalny we wrzącej wodzie, rozpuszczony w etanolu i chloroformie. Po rozpuszczeniu w stężonym kwasie siarkowym nie wykazuje barwy, a po opadnięciu do roztworu jest pomarańczowy. Bezwonny, gorzki smak.

Znany mechanizm działania

Jego działanie przeciwbólowe wynika z jego działania na drogach czuciowych rdzenia kręgowego. Ponadto, fenacetyna ma działanie depresyjne na serce, gdzie działa jako ujemny inotrop. Jest to lek przeciwgorączkowy działający na mózg w celu zmniejszenia nastawy temperatury. Jest również stosowany w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów (typu podostrego) i neuralgii międzyżebrowej.

Jest metabolizowany w ciele jako paracetamol (acetaminofen), który jest również istotnym klinicznie lekiem przeciwbólowym.


Posługiwać się

Fenacetyna była szeroko stosowana do trzeciej ćwierci XX wieku, często w formie "APC" lub aspiryny - fenacetyna - środek przeciwbólowy zawierający kofeinę, jako lek na gorączkę i ból. Wczesne sformułowanie (1919) było APC Vincenta w Australii. Jednak amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków nakazała wycofanie leków zawierających fenacetynę w listopadzie 1983 r., Ze względu na jej właściwości rakotwórcze i niszczące nerki (rejestr federalny z 5 października 1983 r. (48 FR 45466)). Został również zakazany w Indiach. W rezultacie niektóre markowe preparaty oparte na fenacetinie nadal były sprzedawane, ale zastąpiono fenacetyną bezpieczniejszymi alternatywami.

Popularną marką fenacetyny był Saridon Roche'a, który został przeformułowany w 1983 roku, aby zawierał propyfenoazon, paracetamol i kofeinę. Coricidin został również przeformułowany bez fenacetyny. Paracetamol jest metabolitem fenacetyny o podobnym działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, ale nowy preparat nie wykazuje działania rakotwórczego fenacetyny.

Fenacetyna jest obecnie wykorzystywana jako środek rozcinający do fałszowania kokainy w Wielkiej Brytanii i Kanadzie, ze względu na podobne cechy fizyczne obu leków.

Ze względu na niską cenę fenacetyna jest używana do badania fizycznych i refrakcyjnych właściwości kryształów. Jest to idealny związek do tego typu badań.

Przeciwwskazanie

1. Wyłącz alergię na ten produkt, kobietę w ciąży i laktację;
2. Dezaktywuje funkcje wątroby i nerek;
3. Pacjenci z chorobami hemolitycznymi lub innymi chorobami związanymi z krwią są niepełnosprawni;
4. Starzy ludzie i dzieci powinny być ostrożni.

Nazwa produktu
Fenacetyna

Nr CAS
62-44-2
Pakowanie zewnętrzne

25 kg

Data produkcji
2016.05.07
Okres przydatności do spożycia
2019.05.05

Standard przyjęty

BP68

Elementy analizy

Specyfikacja

Wyniki

Opis

Powinien być zgodny z normą

Komnty

Identyfikacja

Pozytywny

Pozytywny

Temperatura topnienia

134ºC do 136,5ºC

134,5ºC do 136,5ºC

4-chloroacetanilid

BP1968

<3,5 ml / 0,6 g

P-fenetydyna

BP1968

Komnty

Popiół siarczanowy

≤0,1%

0,07%

Analiza

≥99%

99,1%
80
przez uss # 80

98%

Wniosek

Wykwalifikowany

Nadic Anhydride 826-62-0 NA Pharma Grade Steroids Odporny na ciepło dla środka utwardzającego

  • Nadic Anhydride 826-62-0 NA Pharma Grade Steroids Odporny na ciepło dla środka utwardzającego
Szczegóły Produktu:
NA Surowiec medyczny Surowiec bezwodnikowy do modyfikatora żywicy alkidowej i żywic melaminowych


Opis

Stosowany w nienasyconej żywicy poliestrowej, stosunek bezwodnika ftalowego, cztery wodory bezwodnika benzenowego mają lepszy suchy gaz, wyższą wytrzymałość cieplną, gładkość, wyższą wydajność, odporność na korozję i wytrzymałość mechaniczną. Środek utwardzający stosowany do żywic epoksydowych nadaje się do odlewania, laminowania, formowania proszkowego itp., Materiał utwardzający ma doskonałą odporność na wpływy atmosferyczne, odporność na ciepło i właściwości elektryczne. Używany do żywicy alkidowej, żywicy mocznikowo-formaldehydowej.

Stosowanie

① Stosowane w nienasyconych żywicach poliestrowych niż żywice wytwarzane przez bezwodnik ftalowy lub THPA, NA (bezwodnik nadic) ma lepsze suszenie powietrzem, wyższą wytrzymałość cieplną, stopień wykończenia, właściwości elektryczne, odporność na korozję i wytrzymałość mechaniczną.
② Służy do utwardzania żywicy epoksydowej, nadaje się do odlewania, laminowania, formowania proszkowego itp. Utwardzone produkty mają doskonałą odporność na działanie warunków atmosferycznych, wysoką temperaturę i właściwości elektryczne.
③ Stosowany w środku modyfikującym żywicę alkidową, żywicę mocznikowo-formaldehydową, żywice melaminowe itp.
④ Może być stosowany do pestycydów, modyfikatorów siarczków, plastyfikatorów, surfaktantów, tekstylnych środków penetrujących itp.

Specyfikacja

Bez Nadtlenek Nadowy (NA)

Nazwa produktu
Bez Nadtlenek Nadowy (NA)
Nr CAS: 826-62-0
Formuła molekularna
Wzór chemiczny: C9H8O3
Formuła strukturalna:
Waga molekularna: 164,16
Wskaźniki techniczne
Posługiwać się

① Wykorzystywane w nienasyconych żywicach poliestrowych niż żywice wykonane z bezwodnika ftalowego lub THPA, NA (bezwodny nadhydrat) ma lepsze wysychanie na powietrzu, wyższą odporność cieplną, stopień wykończenia, właściwości elektryczne, odporność na korozję i wytrzymałość mechaniczną.

② Stosowany do utwardzania żywicy epoksydowej, odpowiedni do odlewania, laminowania, formowania proszkowego itp. Utwardzone produkty mają doskonałą odporność na warunki atmosferyczne, odporność na ciepło i właściwości elektryczne.

③ Stosowany w środku modyfikującym żywice alkidowe, żywice mocznikowo-formaldehydowe, żywice melaminowe itp.

④ Może być stosowany do pestycydów, modyfikatorów siarczków, plastyfikatorów, surfaktantów, tekstylnych środków penetrujących itp.

Uszczelka
25 kg / worek
Przechowywanie
Produkt powinien być szczelny, chroniony przed słońcem, wilgocią i ciepłem. Okres przechowywania wynosi jeden rok.
Szczegóły kontaktu
Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd

Tel: 86-21-20935130

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)