Dom ProduktySurowiec farmaceutyczny

oxandrolone muscle gain

Orzecznictwo
dobra jakość Surowiec farmaceutyczny na sprzedaż
dobra jakość Surowiec farmaceutyczny na sprzedaż
Im Online Czat teraz

wzmocnienie mięśnia oxandrolone

53-39-4 Wzmocnienie mięśni oksandrolonu dla zwiększenia masy ciała / przeciwdziałania HIV AIDS

  • 53-39-4 Wzmocnienie mięśni oksandrolonu dla zwiększenia masy ciała / przeciwdziałania HIV AIDS
Szczegóły Produktu:
Oxandrolone Surowce farmaceutyczne dla mięśni Gain przeciwdziała wyniszczeniu wywołanemu przez HIV / AIDS

Opis

Oxandrolone jest bardzo popularnym sterydem anaboliczno-androgennym i jest uważany za jeden z najbardziej przyjaznych pod względem efektów ubocznych. Jest to jeden z niewielu sterydów anabolicznych, które niesie ze sobą wysoki wskaźnik sukcesu wśród kobiet, tak często nazywa się go "The Girl Steroid". Jest to jednak tytuł nieco mylący, ponieważ jest bardzo skuteczny u mężczyzn , po prostu jest jedną z niewielu kobiet, które mogą korzystać bez większych problemów.

Oxandrolone jest również jednym z najbardziej niedocenionych sterydów anabolicznych ze względu na jego łagodny charakter, ale brak uznania niektórych użytkowników sterydów utrzymuje się z powodu albo absurdalnych oczekiwań, albo po prostu zakupu złego produktu. Oxandrolone jest jednym z najczęściej podrabianych sterydów, jakie kiedykolwiek istniały.

Funkcjonować

Oxandrolone to steroid anaboliczno-androgenny pochodzący od dihydrotestosteronu (DHT). W szczególności, Oxandrolone jest hormonem DHT z dodatkiem atomu tlenu w miejsce węgla -2 w pierścieniu A. Ta prosta alternacja radykalnie zwiększa siłę anaboliczną hormonu i zapobiega rozkładowi metabolicznemu. Hormon jest następnie zmieniany ponownie w pozycji 17 węgla przez dodanie grupy metylowej. Pozwala to na spożywanie doustnie Oxandrolone bez uszkodzenia przez wątrobę i oficjalnie klasyfikuje go jako steryd anaboliczny C17-alfa alkilowany (C17-aa).

Oksandrolon okazał się posiadać, jak pierwotnie reklamowany, liczne korzyści terapeutyczne. Najczęściej stosuje się go w celu wspomagania przyrostu masy ciała, który jest niezbędny po infekcji lub zabiegu chirurgicznym lub w dowolnym innym stanie, który może prowadzić do znacznego spadku masy ciała. Pacjenci z HIV i rakiem mogą korzystać z tego steroidu. Oksandrolon okazał się również skuteczny w leczeniu nadmiernej ekspozycji na kortykosteroidy i ma solidne osiągnięcia w zakresie zwiększania gęstości kości w walce z osteoporozą. Niestety, chociaż z powodzeniem stosowane w większości krajów, w Stanach Zjednoczonych jest nieco ograniczone w takich celach. Hormon ten był również z powodzeniem stosowany u dzieci, które nie wytwarzają hormonów, a nawet w leczeniu niektórych przypadków zapalenia wątroby.

Katalogi produktów

Fermentacja (materiały wyjściowe i półprodukty) Synteza chemiczna (półprodukty)
4-androstenodion (4 - AD) Dehydroepiandrosteron (DHEA)
1,4-androstadienedion (ADD) Epiandrosteron
9a - hydroksy - 4 - androstenodion (9-OH-4-AD) Androstanolon
21 - hydroksy - 20 - metylopregn - 4 - ene - 3 - jeden (Bisnoralcohol, BA) Mestanolon
Sitolakton (δ-Lakton) 17a-hydroksyprogesteron
11 a, 17a - dihydroksyprogesteron 19-nor-4-androstenedione
11 a - hydroksy Canrenone Methylldienedione (Estra -4,9-dien-3,17-dion)
3b, 7a, 15a - trihydroksyandrost - 5 - ene - 17 - jeden Tertraene Acetate (3TR)
Tertraene 21 - Methyl (5ST)
Synteza chemiczna (API) Canrenone
Spironolakton Estrone
Stanozolol
Progesteron Synteza chemiczna (API)
Estradiol i estry Testosteron i estry
Estriol Nandrolon i estry
Altrenogest Boldenone i estry
Trenbolon i estry
Metenolon i estry

53-39-4 Wzmocnienie mięśni oksandrolonu w przypadku opóźnionego okresu dojrzewania w jajniku

  • 53-39-4 Wzmocnienie mięśni oksandrolonu w przypadku opóźnionego okresu dojrzewania w jajniku
Szczegóły Produktu:
Anaboliczne - androgenne Surowce Farmaceutyczne Oxandrolone dla agenesiów jajnika Adolescent Retardation

Opis

Oxandrolone to syntetyczny, aktywny doustnie steryd anaboliczno-androgenny (AAS), który w Stanach Zjednoczonych stał się dostępny jako lek na receptę w 1964 roku. Jest to 17α-metylowana pochodna dihydrotestosteronu (DHT), która ma atom tlenu zamiast węgiel na pozycji 2.

Naukowcy i personel medyczny stosowali oxandrolon w leczeniu wielu różnych zaburzeń. Należą do nich: idiopatyczny niski wzrost, zespół Turnera, utrata masy ciała spowodowana katabolizmem lub długotrwałe leczenie kortykosteroidami, ciężkie oparzenia, uraz chirurgiczny lub ogólny, osteoporoza, niedokrwistość, dziedziczny obrzęk naczynioruchowy, wyniszczenie spowodowane HIV / AIDS, alkoholowe zapalenie wątroby i hipogonadyzm.

Oxandrolone ma ugruntowaną pozycję jako bezpieczny sposób leczenia pacjentów po ciężkich oparzeniach. Badania medyczne również wykazały skuteczność oxandrolonu w wspomaganiu rozwoju dziewcząt z zespołem Turnera. Chociaż oxandrolon był od dawna stosowany do przyspieszania wzrostu u dzieci z idiopatycznym niedoborem wzrostu, jest mało prawdopodobne, aby zwiększył wzrost dorosłych, aw niektórych przypadkach może nawet zmniejszyć. W związku z tym, Oxandrolon został w dużej mierze zastąpiony przez hormon wzrostu.

Niektórzy kulturyści używają oxandrolone do swoich właściwości budujących mięśnie, zwykle kupując je od dostawców z czarnego rynku. Jest to nielegalne w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i wielu innych krajach.

Zastosowania medyczne

Oksandrolon został zbadany i przepisany jako lek na wiele różnych chorób. Jest zatwierdzony przez FDA do leczenia osteoporozy, wspomagania przybierania na wadze i przeciwdziałania katabolicznemu efektowi długotrwałego leczenia kortykosteroidami. Począwszy od 2016 r. Jest często przepisywany poza wskazaniami, aby przyspieszyć powrót do zdrowia po ciężkich oparzeniach, pomóc w rozwoju dziewczynek z zespołem Turnera i przeciwdziałać wyniszczeniu wywołanemu przez HIV / AIDS.

Oksandrolon zwiększa zarówno krótko-, jak i długoterminowe wyniki u pacjentów po ciężkich oparzeniach. Większość dowodów wskazuje, że zmniejsza to ilość czasu spędzanego w szpitalu oraz, że poprawa regeneracji mięśni i kości jest nadal mierzalna w rok po urazie.

Badania sugerują, że oxandrolon jest również skuteczny w leczeniu alkoholowego zapalenia wątroby.

Katalogi produktów

Fermentacja (materiały wyjściowe i półprodukty) Synteza chemiczna (półprodukty)
4-androstenodion (4 - AD) Dehydroepiandrosteron (DHEA)
1,4-androstadienedion (ADD) Epiandrosteron
9a - hydroksy - 4 - androstenodion (9-OH-4-AD) Androstanolon
21 - hydroksy - 20 - metylopregn - 4 - ene - 3 - jeden (Bisnoralcohol, BA) Mestanolon
Sitolakton (δ-Lakton) 17a-hydroksyprogesteron
11 a, 17a - dihydroksyprogesteron 19-nor-4-androstenedione
11 a - hydroksy Canrenone Methylldienedione (Estra -4,9-dien-3,17-dion)
3b, 7a, 15a - trihydroksyandrost - 5 - ene - 17 - jeden Tertraene Acetate (3TR)
Tertraene 21 - Methyl (5ST)
Synteza chemiczna (API) Canrenone
Spironolakton Estrone
Stanozolol
Progesteron Synteza chemiczna (API)
Estradiol i estry Testosteron i estry
Estriol Nandrolon i estry
Altrenogest Boldenone i estry
Trenbolon i estry
Metenolon i estry

Sterydy syntetyczne Oxandrolone Muscle Gain dla Osteoporosis Muscle Building

  • Sterydy syntetyczne Oxandrolone Muscle Gain dla Osteoporosis Muscle Building
Szczegóły Produktu:
Sterydy syntetyczne Surowce farmaceutyczne Oxandrolone do leczenia osteoporozy - budowa mięśni

Opis

Oxandrolon ma wiele funkcji, które są korzystne, ale ma zdolność zmniejszania hormonów glikokortykosteroidowych hormonu płciowego (SHBG) i wzrostu retencji azotu, co czyni go tak cennym. Zwiększenie retencji azotu tworzy bardziej odpowiednie środowisko anaboliczne, w którym jako zredukowany prowadzi do katabolizmu.

Zmniejszenie SHBG promuje wyższy poziom wolnego testosteronu, a także uwalnia od wszelkich innych hormonów steroidowych. Niższe SHBG może spowodować więcej uderzenia od steroidów, których używasz. Pozostaje nam ograniczenie glikokortykosteroidów, hormonów wyniszczających mięśnie. Hormony te promują przyrost tłuszczu i utratę mięśni; oni dosłownie robią przeciwieństwo tego, do czego dążysz.

Funkcjonować

Oksandrolon jest szeroko stosowany ze względu na wyjątkowo niski poziom androgenności [potrzebne źródło], któremu towarzyszy umiarkowany efekt anaboliczny. Chociaż oxandrolone jest 17-alfa-alkiloamidem, jego toksyczność wątrobowa jest również bardzo mała. Badania wykazały, że dzienna dawka 20 mg oxandrolonu stosowanego w ciągu 12 tygodni miała tylko nieznaczny wpływ na wzrost enzymów wątrobowych. Jako pochodna DHT, oxandrolon nie aromatyzuje (przekształca się w estrogen, który powoduje ginekomastię lub męską tkankę piersi).

Nie wpływa również znacząco na prawidłową produkcję testosteronu w organizmie (oś HPTA) w niskich dawkach (20 mg). Gdy dawki są wysokie, organizm ludzki reaguje zmniejszając produkcję LH (hormonu luteinizującego), myśląc, że produkcja endogennego testosteronu jest zbyt wysoka; to z kolei eliminuje dalszą stymulację komórek Leydiga w jądrach, powodując atrofię jądra (kurczenie się). Oksandrolon stosowany w dawce 20 mg / dobę hamował endogenny testosteron o 67% po 12 tygodniach leczenia.

Zastosowanie medyczne

Wielu kulturystów i sportowców używa oxandrolone do swoich właściwości budujących mięśnie. Jest znacznie mniej androgenny niż anaboliczny, więc kobiety i osoby poszukujące mniej intensywnych schematów sterydów stosują go szczególnie często. Wielu również ceni niskie poziomy hepatotoksyczności oxandrolonu w porównaniu do większości innych doustnie aktywnych steroidów. Niesławny koktajl "księżnej" podawany rosyjskim sportowcom na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi składał się z Oxandrolonu, Metenolonu i Trenbolonu.

Przeciwwskazania

Podobnie jak inne sterydy anaboliczne, oxandrolon może pogorszyć hiperkalcemię poprzez zwiększenie osteolitycznej resorpcji kości. Podczas przyjmowania przez kobiety w ciąży oxandrolon może powodować niepożądane skutki, takie jak maskulinizacja płodu.

Katalogi produktów

Fermentacja (materiały wyjściowe i półprodukty) Synteza chemiczna (półprodukty)
4-androstenodion (4 - AD) Dehydroepiandrosteron (DHEA)
1,4-androstadienedion (ADD) Epiandrosteron
9a - hydroksy - 4 - androstenodion (9-OH-4-AD) Androstanolon
21 - hydroksy - 20 - metylopregn - 4 - ene - 3 - jeden (Bisnoralcohol, BA) Mestanolon
Sitolakton (δ-Lakton) 17a-hydroksyprogesteron
11 a, 17a - dihydroksyprogesteron 19-nor-4-androstenedione
11 a - hydroksy Canrenone Methylldienedione (Estra -4,9-dien-3,17-dion)
3b, 7a, 15a - trihydroksyandrost - 5 - ene - 17 - jeden Tertraene Acetate (3TR)
Tertraene 21 - Methyl (5ST)
Synteza chemiczna (API) Canrenone
Spironolakton Estrone
Stanozolol
Progesteron Synteza chemiczna (API)
Estradiol i estry Testosteron i estry
Estriol Nandrolon i estry
Altrenogest Boldenone i estry
Trenbolon i estry
Metenolon i estry
Szczegóły kontaktu
Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd

Tel: 86-21-20935130

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)