Dom

Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd

Orzecznictwo
dobra jakość Surowiec farmaceutyczny na sprzedaż
dobra jakość Surowiec farmaceutyczny na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd
Office Building Factory Office Area Meeting Room Central Control Room

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : PooChun
Coroczne wyprzedaże : 4000000-6000000
Rok założenia : 2010
pc Export : 90% - 100%
Shanghai Poochun Industry Co., Ltd to innowacyjna firma, światowy przemysł farmaceutyczny i chemiczny, producenci i dostawcy surowców. Firma specjalizuje się w naturalnym ekstrakcie roślinnym, aminokwasach, żywności funkcjonalnej, suplementach diety, kosmetykach, produktach chemicznych, biochemicznych, farmaceutycznych i półproduktów, zapewniających jakość, stabilność i bezpieczeństwo substancji aktywnych. Firmowy duch "uczciwości, innowacyjności najpierw, praktycznej" filozofii biznesu, efektywnego i praktycznego zespołu zarządzającego w rozwoju firmy, aby położyć solidny fundament, a także stopniowo tworzyć "Poochun" jako markę dla lidera branży.

Nawiązaliśmy strategiczne partnerstwo z wieloma przedsiębiorstwami produkcyjnymi posiadającymi certyfikaty (ISO9001, ISO22000, HACCP, SFDA-GMP, FDA-GMP, NSF-GMP, EDQM-CEP, KFDA-GMP, KOSHER, HALAL) i przeprowadzamy ścisłą kontrolę jakości w celu zapewnienia wysoka jakość naszych produktów. Mamy zaawansowaną ekstrakcję, izolację, oczyszczanie, syntezę, sprzęt do fermentacji i technologię z bogatym doświadczeniem produkcyjnym i ścisłym systemem kontroli jakości, a my stworzyliśmy doskonały system usług sprzedażowych, produkty są eksportowane do Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu i Azja i Pacyfik oraz pięć innych kontynentów i skaluje czołówkę w kraju, zdobyła dobrą międzynarodową reputację.

Wierzymy, że jakość to życie naszej firmy. Nasze produkty wytwarzamy w ścisłej zgodności z systemem zarządzania jakością ISO9001: 2000 podczas całego procesu produkcyjnego. "Niezawodna jakość i doskonała obsługa" to nasze zaangażowanie w każdego klienta, Jesteśmy przekonani, że sukces naszego klienta jest naszym sukcesem. W Poochun zawsze staramy się dostarczać naszym klientom niezawodne produkty i usługi, których oczekują i na które zasługują.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Poochun Industry Co.,Ltd

Tel: 86-21-20935130

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)